Vážení přátelé, kolegyně, kolegové,

 

je naší milou povinností Vás všechny pozvat na výroční XIX. kongres České spondylochirurgické společnosti pořádaný v termínu 15. - 17. 9. 2021. Pro konání kongresu jsme zvolili příjemné prostředí Špindlerova Mlýna v samém srdci Krkonoš v termínu malebného babího léta. Odborný program kongresu se bude skládat z částí určených pro lékaře a sestry, a bude obsahovat všechna obvyklá témata. Naší snahou bude podpořit multidisciplinární charakter setkání s účastí dalších spřízněných odborností. Kongresový hotel Horal prošel komplexní rekonstrukcí a nabízí kromě standardních hotelových služeb i bohaté sportovní vyžití včetně rozsáhlého wellness zázemí. Pro zájemce je možné prodloužit pobyt v hotelu za zvýhodněných podmínek o následující víkend, užít si našich velehor a vyrazit třeba na nedalekou Luční boudu nebo rovnou na Sněžku.

 

I přes neutěšenou epidemiologickou situaci doufáme, že budeme kongres v září organizovat klasickou prezenční formou v obvyklém formátu. O aktuální situaci Vás budeme pravidelně informovat.

 

Věříme, že plánovaný kongres bude pro Vás tradičně nejen kvalitní odbornou událostí, ale i po dlouhé době příjemným společenským a relaxačním zážitkem.

 

Těšíme se na setkání ve Špindlerově Mlýně.

 

doc. MUDr. Petr Vachata, Ph.D., MBA

NCH klinika FZS UJEP v Ústí nad Labem a Krajské zdravotní, a.s. - Masarykovy nemocnice v

Ústí nad Labem, o.z.

 

XIX. KONGRES ČESKÉ SPONDYLOCHIRURGICKÉ SPOLEČNOSTI

15.–17. 9. 2021

Špindlerův Mlýn