Vážení přátelé, kolegyně, kolegové,

 

je naší milou povinností Vás všechny pozvat na výroční XIX. kongres České spondylochirurgické společnosti pořádaný v termínu 15. - 17. 9. 2021. Pro konání kongresu jsme zvolili příjemné prostředí Špindlerova Mlýna v samém srdci Krkonoš v termínu malebného babího léta. Odborný program kongresu se bude skládat z částí určených pro lékaře a sestry, a bude obsahovat všechna obvyklá témata. Naší snahou bude podpořit multidisciplinární charakter setkání s účastí dalších spřízněných odborností. Kongresový hotel Horal prošel komplexní rekonstrukcí a nabízí kromě standardních hotelových služeb i bohaté sportovní vyžití včetně rozsáhlého wellness zázemí. Pro zájemce je možné prodloužit pobyt v hotelu za zvýhodněných podmínek o následující víkend, užít si našich velehor a vyrazit třeba na nedalekou Luční boudu nebo rovnou na Sněžku.

 

I přes neutěšenou epidemiologickou situaci doufáme, že budeme kongres v září organizovat klasickou prezenční formou v obvyklém formátu. O aktuální situaci Vás budeme pravidelně informovat.

 

Věříme, že plánovaný kongres bude pro Vás tradičně nejen kvalitní odbornou událostí, ale i po dlouhé době příjemným společenským a relaxačním zážitkem.

 

Těšíme se na setkání ve Špindlerově Mlýně.

 

doc. MUDr. Petr Vachata, Ph.D., MBA

NCH klinika FZS UJEP v Ústí nad Labem a Krajské zdravotní, a.s. - Masarykovy nemocnice v

Ústí nad Labem, o.z.

 

XIX. KONGRES ČESKÉ SPONDYLOCHIRURGICKÉ SPOLEČNOSTI

15.–17. 9. 2021

Špindlerův Mlýn

SEKRETARIÁT KONGRESU

BOS. org s. r. o.

Kekulova 38

400 01 Ústí nad Labem

Alena Fraňková

Tel.:  +420 475 207 082

E-mail: info@bos-congress.cz

Mgr. Eva Černá

Tel.:  +420 475 214 224

Mobil.: +420 702 055 495

E-mail: cerna@bos-congress.cz

 

www.bos-congress.cz

Kontaktujte nás

  • Facebook

© 2021 BOS. org s. r. o.                                                                           www.spondylo-kongres.cz